Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk. Fot. www.facebook.com/zbigniew.kuzmiuk
Europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk. Fot. www.facebook.com/zbigniew.kuzmiuk
Grupa Wyszehradzka kontra kraje "starej Unii" w sprawie imigrantów, ale Polska rzetelnie pilnuje swoich granic - mówił w "Rozmowie pod Krawatem" europoseł Prawa i Sprawiedliwości Zbigniew Kuźmiuk.
Nie zgodzimy się na żadne administracyjne mechanizmy przyjmowania imigrantów - mówił Kuźmiuk. Europoseł PiS zwracał uwagę, jak ogromne problemy społeczne generuje napływ ludności muzułmańskiej.

- Wypowiedzi pana prezydenta Macrona, który zapowiedział cywilizowanie islamu we Francji. Ja jednak odnoszę wrażenie, że to jest już po prostu za późno. Te środowiska islamistyczne we Francji są na tyle mocne i na tyle liczne, że żadne działania państwa nie są w stanie tego zmienić. Te błędy popełniono ileś tam lat wcześniej - przekonywał Kuźmiuk.

Ostatnio doszło do głośnego zabójstwa: we Francji nauczyciel pokazywał uczniom karykatury Mahometa w ramach lekcji o wolności słowa, imigrant z Czeczeni odciął mu głowę. Wcześniej zabójca z rodziną starał się o azyl w Polsce, którego nie otrzymał.
- Te środowiska islamistyczne we Francji są na tyle mocne i na tyle liczne, że żadne działania państwa nie są w stanie tego zmienić. Te błędy popełniono ileś tam lat wcześniej - przekonywał Kuźmiuk.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06poniedziałek07wtorek08środa09czwartek10piątek11sobota12niedziela13poniedziałek14wtorek15środa16czwartek17piątek18sobota19niedziela20poniedziałek21wtorek22środa23czwartek24piątek25sobota26niedziela27poniedziałek28wtorek29środa30czwartek31piątek01sobota02niedziela03

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty