Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Padł rekord dziennej liczby zaszczepionych osób w Netto Arenie w Szczecinie. W poniedziałek, preparaty otrzymało prawie tysiąc pacjentów.
To dwa razy więcej niż zakładano na początku działalności punktu.

W hali widowiskowo-sportowej działa największy punkt szczepień w regionie - mówiła, w naszej audycji interwencyjnej "Czas reakcji", Bogna Bartkiewicz, rzecznik Szpitala Tymczasowego i Punktu Szczepień.

- To jest ponad 100 procent więcej, niż ta liczba pacjentów, która zgłaszała się do nas przed kilkoma tygodniami. Argumentem świadczącym o tym, że Punkt Szczepień pracuje prawidłowo i harmonogram też jest ułożony prawidłowo, a także jesteśmy wydajni, jest to, że Punkt Szczepień pracuje zgodnie z planem od godz. 8:00 do 20:00 - tłumaczyła Bartkiewicz.

W Netto Arenie przygotowany jest Szpital Tymczasowy dla pacjentów zakażonych koronawirusem. Na razie jednak nie został uruchomiony, bo są jeszcze wolne miejsce w innych placówkach.
- Argumentem świadczącym o tym, że Punkt Szczepień pracuje prawidłowo i harmonogram też jest ułożony prawidłowo, a także jesteśmy wydajni, jest to, że Punkt Szczepień pracuje zgodnie z planem od godz. 8:00 do 20:00 - tłumaczyła Bartkiewicz.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty