Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Od wczesnych godzin popołudniowych korki na ulicach Szczecina nie ustępowały. W szczytowym momencie na wjazd na Estakadę Pomorską kierowcy czekali już na ulicach Wyszyńskiego oraz Jana z Kolna.
O tym, co dzieje się na ulicach Szczecina i drogach regionu informowała ekipa serwisów "Autoradio". Gościem Bartłomieja Czetowicza na kładce nad ulicą Gdańską był Piotr Zieliński, rzecznik prasowy spółki Szczecińskie Inwestycje Miejskie.

W rozmowie z reporterem Radia Szczecin Zieliński opowiadał o planowanej zmianie organizacji ruchu na Estakadzie Pomorskiej. Ta zacznie obowiązywać od wtorku 4 maja. Przed wjazdem na estakadę drogowcy wyłączą z ruchu fragment ulicy Gdańskiej. Kierowcy będą podróżowali by-passem.

Co ważne, ruch na trasie Lewobrzeże - Prawobrzeże nie zostanie zamknięty - podkreślał na naszej antenie przedstawiciel miejskiej spółki.

Najbardziej zakorkowanym miejscem przed weekendem majowym była Autostrada A6. Utrudnienia od Węzła Kijewo do Węzła Podjuchy miały 7 kilometrów długości.

Urzędnicy podkreślają, że problemy z modernizacją Estakady Pomorskiej nie wpłynęły na termin zakończenia prac. Ten zaplanowano na wrzesień przyszłego roku. Zmiana organizacji ruchu na Estakadzie Pomorskiej potrwa przez najbliższych kilka tygodni.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty