Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. miastooferuje.szczecin.eu
Fot. miastooferuje.szczecin.eu
Ruszyła szczecińska akcja promocyjna, dzięki której można kupić lub wynająć sprawdzoną nieruchomość od Miasta.
Oferty, prezentowane na platformie miastooferuje.szczecin.eu, są na bieżąco uzupełniane przez urzędników szczecińskiego magistratu - mówi Tomasz Owsik-Kozłowski, rzecznik prasowy Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej. - Chodzi w nim o to, aby każdy zainteresowany, niezależnie od tego czy jest to firma, deweloper czy osoba prywatna, mogła w jasny i przejrzysty sposób za pomocą wyszukiwarki sprawdzić, jakie nieruchomości są w rękach miasta i miejskich spółek; do jakich przetargów miasto się przygotowuje tak, aby można znaleźć nieruchomość dla siebie.

Nieruchomość można kupić lub wynająć od Miasta z pierwszej ręki i bez pośredników, o czym nie wszyscy wiedzą. - Na przykład pod budowę domu jednorodzinnego. Deweloper może sprawdzić, jakie działki miasto ma do zaoferowania na przykład pod budowę bloku mieszkalnego czy jakiejś inwestycji komercyjnej. Dbamy o to, żeby ciągle była tam aktualna oferta różnych szczecińskich nieruchomości - dodaje Owsik-Kozłowski.

Na portalu publikowane są zdjęcia, plany i wszystkie niezbędne informacje, także te o zasadach i terminach poszczególnych przetargów.
Oferty, prezentowane na platformie miastooferuje.szczecin.eu, są na bieżąco uzupełniane przez urzędników szczecińskiego magistratu - mówi Tomasz Owsik-Kozłowski, rzecznik prasowy Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.
Nieruchomość można kupić lub wynająć od Miasta z pierwszej ręki i bez pośredników, o czym nie wszyscy wiedzą.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty