Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Do zatrzymań doszło w środę. Nieoficjalnie wiadomo, że pracownicy więzienia w Nowogardzie współpracowali z osadzonymi, członkami grup przestępczych. Fot. CBA
Do zatrzymań doszło w środę. Nieoficjalnie wiadomo, że pracownicy więzienia w Nowogardzie współpracowali z osadzonymi, członkami grup przestępczych. Fot. CBA
W czwartek informowaliśmy, że CBA zatrzymało zastępcę dyrektora Zakładu Karnego w Nowogardzie. Jak ustalił reporter Radia Szczecin w sumie zatrzymano pięć osób, w tym także dyrektorkę Zakładu Karnego w Nowogardzie.
Według nieoficjalnych informacji zatrzymani usłyszeli zarzuty korupcyjne. Do zatrzymań doszło w środę. Nieoficjalnie wiadomo, że pracownicy więzienia w Nowogardzie współpracowali z osadzonymi, członkami grup przestępczych.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi wydział Zamiejscowy Prokuratury Krajowej w Szczecinie. W piątek sąd zdecyduje o areszcie dla zatrzymanych.
Relacja Tomasza Duklanowskiego [Radio Szczecin]

Dodaj komentarz 6 komentarzy

Takie sytuacje dotychczas były znane tylko z amerykańskich filmów sensacyjnych.
Teraz będą siedzieć z tymi co im pomagali ?
sie czepiają! A tam obsługa zaaranżowała po prostu nowy typ resocjalizacji: resocjalizację współuczestniczącą (na wzór socjologicznej metody badawczej). I teraz chyba będą pogłębiać te prace współodsiadując :))
Zaś w ramach usługi "pro bono" podpowiadam, że można obrać linię obrony powołując się na precedens płynący "z góry": otóż Polska od pewnego czasu przypomina dom wariatów, w którym władzę przejęli pacjenci....
@Stetinensis - za PO, za PSL czy za SLD, a nawet za poprzedniej komuny - takie sytuacje były NIEWYOBRAŻALNE.
A tu proszę: przyszedł PiS i mamy "nową jakość".
Skoro w ławach rządowych zasiadają skazańcy, agenci bezpieki robią za ambasadorów, zaś komunistyczni działacze i prokuratorzy są nominowani na sędziów SN i TK, to takim "oddolnym inicjatywom" nie ma się co dziwić! Tak się tworzą kaczystowskie nowe elity.
Tym bardziej nie dziwmy się temu, że można już oficjalnie wypowiadać się o rządzącej Partii per "zorganizowana grupa przestępcza".
Jan Nowak - nazwisko zobowiązuje, za PO/PSL taka afera nie ujrzała by światła dziennego, PRZYPOMNIEĆ TRZEBA!! Afera Hazardowa(za ujawnienie szef CBA stracił pracę i ciągano go po sądach, zapewne w "nagrodę") Autostradowa(500 Polskich firm zbankrutowało- powód brak wypłat za wykonaną pracę) Melioracyjna(kilkadziesiąt ustawionych przetargów na miliony zł. i za PO/PSL zamiatana pod dywan, ale przyszedł ten znienawidzony PIS i Stanisław Gawłowski z zarzutami= parę miesięcy w areszcie) Sławomir Nowak ( wiele miesięcy w areszcie, ok. 4 mln. w skrytkach meblowych, koło ratunkowe od Tuska i Nowak na wolności bo ponoć więzień polityczny) Neumann, Pinior to ta elita "czysta jak łza Nowaka, Jana Nowaka co stracił pamięć, lub ma objawy wyparcia, --tak za PIS- każdy złodziej/oszust jest złodziejem/oszustem i parasol polityczny nie działa jak za PO/PSL ale Jan Nowak uważa że jego komentarz trafi do ludzi z ograniczoną pamięcią lub zanikiem pamięci.
widzę, że kolega "PiSdur" jest w konszachtach z Cenzorem PRS.
Bo czymże innym tłumaczyć nieopublikowanie mojej odpowiedzi na bzdury badury???

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty