Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Co najmniej dziesięciu chętnych na jedno miejsce. Tak zainteresowanie niedzielnym meczem Pogoni Szczecin z Rakowem Częstochowa ocenia szczeciński klub. W poniedziałek rusza otwarta i tylko internetowa sprzedaż biletów na to spotkanie.
- System udostępniony zostanie kibicom już o godzinie 10 - mówi rzecznik prasowy Pogoni Szczecin Krzysztof Ufland. - Najpierw pula zamknięta dla osób, które w sezonie 2019/20 były właścicielami karnetów. Te osoby najpierw przez cztery godziny będą mogły kupować bilety. Następnie druga pula - sprzedaż pakietów medalowych: bilety plus koszulki i następnie 11 maja zaczynamy sprzedaż puli otwartej: kilkaset biletów. Bardzo mało, bo zdajemy sobie sprawę, że zainteresowanie jest przynajmniej kilkanaście razy większe.

Niedzielny mecz 30. kolejki piłkarskiej ekstraklasy będzie mogło obejrzeć nieco ponad dwa tysiące sympatyków Pogoni Szczecin. Specjalnie na to spotkanie organizatorzy przygotowali dla kibiców możliwość wyboru dwóch zestawów bitetów. Jeden tylko na sam mecz i drugi z pomeczową pamiątką z autografami wszystkich piłkarzy Pogoni Szczecin.
- System udostępniony zostanie kibicom już o godzinie 10.00 - mówi rzecznik prasowy Pogoni Szczecin Krzysztof Ufland.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty