Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
My Hrabiny - zapowiedź spotkania autorskiego

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Lokalny polityk Konfederacji tłumaczy zachowania liderów ugrupowania. Marcin Bedka, w "Rozmowie pod Krawatem", krytykował Grzegorza Brauna i Janusza Korwina-Mikke.
Ten pierwszy w Sejmie groził ministrowi zdrowia, że "będzie wisiał". Drugi na konferencji prasowej mówił o "naturalnej" inicjacji seksualnej, tu cytat, "są dziewczyny, które mają 12, 13 lat i są całkowicie dojrzałe, a są dziewczyny, które mają 19 lat i jeszcze nie są dojrzałe".

Marcin Bedka, mówiąc o Braunie, wyjaśniał to zdenerwowaniem, które jednak nie tłumaczy takich wypowiedzi. - Jestem zły na Grzegorza Brauna, bo zamiast rozmawiać o takich rzeczach, o których on mówił, np. o covidzie, o tych wszystkich efektach, o tym, że mamy nadmiarowe zgony, to my rozmawiamy o tym, że on się zachował, tak jak się zachował, czyli po prostu głupio.

- Janusz Korwin-Mikke też lider Konfederacji. Pan już kiwa głową, bo wie o co zaraz zapytam - dodał redaktor Kamil Nieradka.

- Z pewnymi wypowiedziami Janusza Korwina-Mikkego ja się nie zgadzam, i to jest jedna z tych - odpowiedział Bedka.

Bedka pytany o to, czy wypowiedzi Brauna i Korwin-Mikkego mogą zaszkodzić poparciu ugrupowania, odpowiadał, że "nie wie jak to wpłynie na sondaże". Przekonywał, że Konfederacja ma "wielu liderów" z różnymi poglądami.
Marcin Bedka, mówiąc o Braunie, tłumaczył to zdenerwowaniem, które jednak nie tłumaczy takich wypowiedzi.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty