Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Filharmonia Szczecińska. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Filharmonia Szczecińska. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Tym samym, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie straciła dostęp do ponad 40 tysięcy użytkowników obserwujących profil.
Powodem blokady konta było zdjęcie, które filharmonia umieściła w sieci w Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem Piersi. Na zdjęciu widoczna kobieta z odsłoniętą częściowo piersią.

Natomiast zgodnie z regulaminem portalu publikacja "materiałów przedstawiających nagość" jest niedozwolona.

Walczymy o odzyskanie konta, bo doszło do nieporozumienia, mechanizmy Facebooka nie wyłapały kontekstu - mówi Maciej Cybulski, specjalista ds. rozwoju szczecińskiej filharmonii.

- W gruncie rzeczy zagadnienie tego sutka - dla mechanizmów facebookowych stojących na straży standardów społeczności - okazało się elementem nie do przejścia, w związku z czym strona została zablokowana. Te mechanizmy nie są po prostu jeszcze w stanie precyzyjnie wyłapywać kontekstu, który często okazuje się kluczowy, w tego typu sytuacjach - tłumaczy Cybulski.

Dodajmy, że filharmonia szczecińska korzysta z także z Twittera, Instagrama i ma także swoją stronę internetową.
- Te mechanizmy nie są po prostu jeszcze w stanie precyzyjnie wyłapywać kontekstu, który często okazuje się kluczowy, w tego typu sytuacjach - tłumaczy Cybulski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty