Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Jan Paweł II w Szczecinie, czerwiec 1987 rok. Fot. Archiwum kościelne
Jan Paweł II w Szczecinie, czerwiec 1987 rok. Fot. Archiwum kościelne
Polityka agresji i rozbudzania najniższych emocji i sterowanego przez polityków hejtu - ocenił w "Rozmowach pod krawatem" europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Joachim Brudziński komentując ostatnią debatę na temat świętego Jana Pawła II.
Brudziński zwracał uwagę, że papieża Polaka pomawia się na podstawie materiału wyemitowanego w stacji, która jest największym medialnym sojusznikiem PO, a którą zakładali współpracownicy komunistycznych służb.

- Przykrywając pedofilię we własnych szeregach, w szeregach Platformy Obywatelskiej, wykorzystuje ten atak na Jana Pawła II. Rykoszetem dostają też ludzie na co dzień zatrudnieni w mediach publicznych, w tym również w Radiu Szczecin. Chcę powiedzieć bardzo wyraźnie, że nie może być zgody żadnego przyzwoitego człowieka na tę falę hejtu, agresji, nienawiści, która dzisiaj wylewa się ze stron ludzi inspirowanych przez polityków Platformy Obywatelskiej, inspirowanych przez ich medialnych pomagierów - ocenił Brudziński.

Europoseł PiS podkreślał, że istotą polityki jest spór - ale merytoryczny, a nie motywowany agresją i hejtem.
- Chcę powiedzieć bardzo wyraźnie, że nie może być zgody żadnego przyzwoitego człowieka na tę falę hejtu, agresji, nienawiści, która dzisiaj wylewa się ze stron ludzi inspirowanych przez polityków Platformy Obywatelskiej, inspirowanych przez ich medialnych pomagierów - ocenił Brudziński.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty