Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piotr Krzystek wygra wybory na prezydenta - mówiła w porannej "Rozmowie pod Krawatem" Radia Szczecin radna sejmiku Małgorzata Jacyna-Witt.
Była działaczka Prawa i Sprawiedliwości jest przekonana, że obecny prezydent nie ma kontrkandydata, który mógłby mu zagrozić. Małgorzata Jacyna-Witt sama stawała w szranki z Piotrem Krzystkiem dwukrotnie, dziesięć lat temu zmierzyła się z nim w drugiej turze wyborów.

- Ja zawsze mówiłam poważnie o Szczecinie i byłam jedynym zagrożeniem dla prezydenta Piotra Krzystka w całej jego kadencji. W tej chwili takiego zagrożenia pan prezydent nie ma. Wygra te wybory - mówiła Jacyna-Witt.

W ocenie radnej Prawo i Sprawiedliwość - po porażce w wyborach parlamentarnych - "odpuściło" wybory samorządowe.

- Patrzę na liderów, na listy wyborcze i po prostu ręce opadają. Jeżeli wychodzi kandydat na prezydenta Szczecina z Prawa i Sprawiedliwości i mówi, że najważniejszą sprawą jest słuchanie rad osiedli. No to bądźmy poważni i mówmy poważnie o Szczecinie, a nie mówmy o rzeczach mało istotnych - mówiła radna sejmiku.

Małgorzata Jacyna-Witt zapowiedziała w Radiu Szczecin, że na stałe wycofuje się z polityki.
Małgorzata Jacyna-Witt sama stawała w szranki z Piotrem Krzystkiem dwukrotnie, dziesięć lat temu zmierzyła się z nim w drugiej turze wyborów.
W ocenie radnej Prawo i Sprawiedliwość - po porażce w wyborach parlamentarnych - "odpuściło" wybory samorządowe.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty