Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Artur Szałabawka, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Artur Szałabawka, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Artur Szałabawka, w dzisiejszej "Rozmowie pod Krawatem", odniósł się m.in. do trudnej sytuacji przemysłu stoczniowego.
Jak powiedział: "w przypadku przemysłu stoczniowego jestem gotów posypać głowę popiołem".

- My doprowadziliśmy do tego, żeby próbować chociaż odbudować przemysł stoczniowy w Szczecinie, który Platforma Obywatelska niestety w sposób bardzo drastyczny zlikwidowała. Do tego wręcz stopnia, że - tu się też przyznaję - że przez 8 lat nie udało się nam powrócić do stanu wyjściowego naszego stoczniowego miasta. Niestety, jak ciągi produkcyjne zostały wycięte na żyletki, to tak to teraz wygląda... - dodał Szałabawka.

Szałabawka w audycji skomentował również nieciekawą sytuację finansową Grupy Azoty Zakładów Chemicznych "Police", jego zdaniem miały na nią wpływ: covid, wojna na Ukrainie i wzrost cen gazu. Poseł PiS podkreślił również, że liczy, że powstanie Zachodnia Obwodnica Szczecina.
Niestety, jak ciągi produkcyjne zostały wycięte na żyletki, to tak to teraz wygląda... - dodał Szałabawka.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty