Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

W Kołobrzegu zamknięto część miejscowego molo. Sztorm sprawił jednak efektowną atrakcję dla turystów, którzy zdecydowali się na spacer w okolicach plaży. Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin/Archiwum]
W Kołobrzegu zamknięto część miejscowego molo. Sztorm sprawił jednak efektowną atrakcję dla turystów, którzy zdecydowali się na spacer w okolicach plaży. Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin/Archiwum]
Stabilizuje się sytuacja w portach na wybrzeżu po sobotniej cofce. W kanałach portowych powoli opada poziom wody.
- W Ustce nadal jednak obowiązuje stan alarmowy - mówi bosman dyżurny z tego portu Mirosław Gąsiorowski. - Wiatr wieje z siłą 7 w skali Beauforta, wczoraj miał siłę 9. Meteorolodzy zapowiadają, że w kolejnych godzinach wiatr osłabnie.

Zdaniem bosmana z portu w Kołobrzegu Wojciecha Zbiega, w tamtejszym porcie poziom wody jest dzisiaj niższy o 14 centymetrów niż wczoraj. Wiatr słabnie, więc woda powinna opadać.

W sobotę silny wiatr północny i północno-zachodni spowodował lokalne podtopienia w portach między innymi w Świnoujściu, Kołobrzegu, Ustce i Łebie.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
- W Ustce nadal jednak obowiązuje stan alarmowy - mówi bosman dyżurny z tego portu Mirosław Gąsiorowski.
Zdaniem bosmana z portu w Kołobrzegu Wojciecha Zbiega, w tamtejszym porcie poziom wody jest dzisiaj niższy o 14 centymetrów niż wczoraj.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty