Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Mat. CH Galaxy
Mat. CH Galaxy
Strusie jajo, złoty medal siatkarek Chemika Police albo rejs policyjną łodzią patrolową.
Między innymi takie przedmioty i atrakcje będzie można wylicytować w centrum handlowym Galaxy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcje i koncerty potrwają tam od godziny 12 do 20.

Sporo atrakcji z okazji finału WOŚP zaplanowano również, aby pomóc małym pacjentom Kliniki św. Mikołaja w Szczecinie szpitala przy Unii Lubelskiej. Od godziny 10 do 18 odbędą się tam licytacje, loteria i pokazy pierwszej pomocy. Będzie też można spotkać się Wielkimi Misiami Fundacji Muszkieterowie, zbadać za darmo krew i zrobić USG. To też okazja, aby pomóc Szczecińskiej Lidze Superbohaterów w malowaniu samochodu. To od godz. 12:30 do 14.

W tym roku WOŚP gra dla onkologii i hematologii dziecięcej.

W Radiu Szczecin do wylicytowania jest współprowadzenie porannego programu razem z Jarkiem Gowinem i Robertem Bochenko, a także spacer śladami książki "Szóstka" Przemysława Kowalewskiego wraz z pisarzem i przewodnikiem Tomaszem Wieczorkiem.

Edycja tekstu: Michał Król

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty