Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Awanturowali się w domu a odpowiedzą za posiadanie narkotyków. To para ze Szczecina. Policja przyjechała na interwencję domową.
31-latka wezwała pomoc, twierdząc, że doszło do rękoczynów między nią a jej partnerem.
Para wcześniej spożywała alkohol. Zanim patrol dotarł na miejsce, 31-letni mężczyzna opuścił mieszkanie. Jednak chwilę później został zatrzymany przez szczecińskich wywiadowców.

Podczas interwencji wyszło na jaw, że kobieta wzywająca pomocy była osobą poszukiwaną.
Dodatkowo, w mieszkaniu oraz przy zatrzymanych policjanci znaleźli łącznie prawie 25 gramów narkotyków. W związku z tym zarówno mężczyzna, jak i kobieta zostali zatrzymani. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski


Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Reklama  
Zobacz
  reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty