Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Zrzut ekranu: www.google.pl/maps
Zrzut ekranu: www.google.pl/maps
Będą utrudnienia dla szczecińskich kierowców. W czwartek rozpocznie się modernizacja sięgacza ulicy Filaretów, czyli ulicy mającej jeden wjazd, zakończonej placem do zawracania.
Na czas trwania robót na odcinkach od ulic: Czorsztyńskiej i Marcinkowskiego wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy.

Dojazd do ul. Czorsztyńskiej odbywał się będzie przez projektowany objazd ul. Marcinkowskiego oraz Tomasza Zana. Pojawi się oznakowanie trasy projektowanego objazdu tablicami F-9. Wygrodzenie obszaru robót nastąpi barierami U-20b. Na zaporach U-20b pojawią się znaki zakazu B-1 wraz z tabliczkami T-0 „Nie dotyczy pojazdów budowy”. Przed obszarem robót ustawione zostaną znaki A-20 „odcinek jezdni o ruchu dwukierunkowym” i D-4a „droga bez przejazdu”.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty