Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Po pięciu latach przerwy Pogoń Szczecin wraca do ekstraklasy. Po awansie kibice nie kryli radości. Fot. Piotr Sawiński [PR Szczecin/Archiwum]
Po pięciu latach przerwy Pogoń Szczecin wraca do ekstraklasy. Po awansie kibice nie kryli radości. Fot. Piotr Sawiński [PR Szczecin/Archiwum]
Nawet po kilka godzin w kolejce przed kasami czekają kibice Pogoni Szczecin, którzy na ostatnią chwilę zdecydowali się wyrobić karty i kupić bilety. W piątek Portowcy zagrają pierwszy - po 5-letniej przerwie - mecz w ekstraklasie.
Na własnym boisku Pogoń zmierzy się z Zagłębiem Lubin.

- To tragedia. Czekam już 1,5 godziny. Trzeba coś z tym zrobić - denerwowali się niektórzy kibice. - Cztery kasy są otwarte, ale panie jakoś nie mogą się połapać we wszystkim. Jak się jednak przychodzi na ostatnią chwilę, to trzeba stać.

Zainteresowanie kibiców przerosło najśmielsze oczekiwania.

- Do wtorku mieliśmy ponad 18 tys. kart kibica. To ogromny wzrost w porównaniu z zakończeniem rozgrywek pierwszoligowych - przyznaje rzecznik Pogoni, Łukasz Kasprzyk. - Bilety schodzą jak ciepłe bułeczki.

Przez zmianę przepisów dotyczących organizacji imprez masowych zmniejszono też pojemność stadionu do 16 tysięcy miejsc.

- Gdyby wszyscy kibice, którzy mają kartę kibica, chcieli przyjść na spotkanie, to zwyczajnie nie zmieściliby się - dodaje Kasprzyk.

Mecz z Zagłębiem Lubin już o godz. 18.
Relacja Łukasza Kolasy

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty