Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego poprosiła magistrat o przekazanie dokumentów dotyczących: Szczecińskiego Centrum Renowacyjnego, Funduszu Wspierania Gospodarczego Miasta oraz Nieruchomości i Opłat Lokalnych - pisze dzisiejszy Kurier Szczeciński.
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego poprosiła magistrat o przekazanie dokumentów dotyczących: Szczecińskiego Centrum Renowacyjnego, Funduszu Wspierania Gospodarczego Miasta oraz Nieruchomości i Opłat Lokalnych - pisze dzisiejszy Kurier Szczeciński.
ABW sprawdza miejskie spółki na zlecenie prokuratury - dowiedziało się Radio Szczecin. O tym, że Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego poprosiła magistrat o udostępnienie dokumentów niektórych szczecińskich przedsiębiorstw napisał wtorkowy "Kurier Szczeciński".
Chodziło o dokumenty dotyczące Szczecińskiego Centrum Renowacyjnego, Funduszu Wspierania Gospodarczego Miasta oraz Nieruchomości i Opłat Lokalnych

Nam udało się ustalić, że inicjatorem kontroli była Prokuratura Okręgowa w Szczecinie. Nie ujawnia ona jednak, dlaczego śledczy chcą prześwietlić gminne firmy. Jednak dziennik sugeruje, że może to mieć związek z głośną transakcją sprzedaży przez ostatnią z tych firm kamienicy w centrum miasta za 2 mln zł.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty