Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

W związku z aferą korupcyjną CBA zatrzymało w Szczecinie dziewięć osób. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
W związku z aferą korupcyjną CBA zatrzymało w Szczecinie dziewięć osób. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Nawet przez dwa tygodnie mogą być zamknięte wszystkie salony szczecińskiego jubilera Jacka T. Biznesmen jest podejrzany o korupcję. We wtorek sąd aresztował go na dwa miesiące, ale jego obrońca zamierza złożyć zażalenie na tę decyzję. Wniosek ma wpłynąć w piątek.
W sklepach sieci, której współwłaścicielem jest Jacek T., pracownicy informują, że trwa inwentaryzacja i zakończy się najwcześniej po świętach wielkanocnych.

Tymczasem "Głos Szczeciński" pisze, że to prokuratura zajęła majątek przedsiębiorcy. Według naszych informacji, w niektórych salonach nie ma biżuterii.

W związku z aferą korupcyjną CBA zatrzymało w Szczecinie dziewięć osób. Wśród nich są urzędnicy kontroli skarbowej, pracownica sanepidu i lokalni biznesmeni, m.in. właściciel kilkudziesięciu restauracji - Paweł G.

Siódemkę podejrzanych o wręczanie bądź przyjmowanie łapówek sąd tymczasowo aresztował. Wiadomo, że na liście prezentów były karnety do strefy kibica, przejazdy taksówką czy zegarki. Jednak śledczy nie ujawniają za jakie przysługi urzędnicy mieli otrzymywać te podarunki.

Restauracje Pawła G. są czynne.
Relacja Natalii Skawińskiej.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty