Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. /Foto Olimpik/x-news
Fot. /Foto Olimpik/x-news
Polscy siatkarze doznali pierwszej porażki w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Biało-czerwoni w ostatnim meczu grupy A przegrali w piątek w Berlinie z Niemcami 2:3 i w tabeli zajęli drugie miejsce.
Nasza reprezentacja w sobotnim półfinałowym pojedynku zmierzy się w Berlinie z Francją, która w grupie B wygrała wszystkie mecze i zajęła pierwszą pozycję w tabeli.

Sobotnie spotkanie mistrzów świata z mistrzami Europy o awans do finału turnieju kwalifikacyjnego rozpocznie się o godzinie 19.30 w Berlinie.

Do igrzysk olimpijskich dostanie się tylko zwycięzca niemieckiej imprezy. Zespoły, które zajmą drugie i trzecie miejsce o wyjazd do Brazylii na igrzyska walczyć będą w majowym turnieju interkontynentalnym.

/Foto Olimpik/x-news

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty