Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz

Krzysztof Głowacki. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Krzysztof Głowacki. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Czołowy amerykański pięściarz wagi junior ciężkiej będzie walczy z Krzysztofem Głowackim w Gdańsku.
Brian Howard wygrał 12 pojedynków i ma jedną przegraną. W rankingu BoxRec sklasyfikowany jest na szóstym miejscu w Stanach Zjednoczonych.

Dla pięściarza z Wałcza będzie to starcie prawie po rocznej przerwie. W ubiegłym roku zanotował swoją pierwszą porażkę z Aleksandrem Usykiem i stracił pas mistrza świata WBO w kategorii junior ciężkiej.

Gala boksu zawodowego, na której Głowacki będzie mógł sprawdzić się w ringu odbędzie się 24 czerwca w Gdańsku.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty