Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Trzech z czterech poszkodowanych piłkarzy Pogoni Szczecin w piątkowym wypadku samochodowym jest już w domach.
W piątek szpital opuścił Maciej Żurawski a w sobotę po obserwacji wypisani zostali Marcel Wędrychowski i Oskar Kalenik. W szpitalu pozostał jedynie najbardziej poszkodowany w kolizji Kacper Kozłowski. 16-letniego gracza Dumy Pomorza czeka pogłębiona diagnostyka i konsultacje specjalistyczne. Kacper Kozłowski opuści szpital w przyszłym tygodniu.

Wszystkich uczestników feralnej kraksy czeka teraz przerwa w treningach. Jak zapewnia obrońca Pogoni David Stec, pozostali piłkarze szczecińskiej drużyny udzielą swoim kolegom ofiarom wypadku wsparcia i pomocy.

- Jesteśmy z nimi. Chcemy, żeby jak najszybciej wrócili i będziemy im pomagać, żeby jak najszybciej wrócili do nas, będziemy ich wspierać, żeby mentalnie zapomnieli o tym i żeby zaczęli znowu z nami pracować - powiedział Stec.

Piłkarze Pogoni bez uczestników piątkowej kolizji oraz kontuzjowanego Zvonimira Kozulja zagrają w niedzielę w Berlinie sparingowy mecz z tamtejszą Herthą. Niedzielne spotkanie Portowców z 12 zespołem Bundesligi będzie zamknięte dla kibiców i mediów.
Jak zapewnia obrońca Pogoni David Stec, pozostali piłkarze szczecińskiej drużyny udzielą swoim kolegom ofiarom wypadku wsparcia i pomocy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty