Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. pixabay.com / Free-Photos (CC0 domena publiczna)
Fot. pixabay.com / Free-Photos (CC0 domena publiczna)
Wobec pandemii koronawirusa, kolarze zaczęli ścigać się... zdalnie.
W niedzielę kilkunastu zawodników rywalizowało na trenażerach w wyścigu dookoła Flandrii, a w belgijskiej telewizji ich zmagania obserwowało około 600 tysięcy ludzi. Pozwala na to rozwój technologii.

Zapowiedziano już, że w dniach 22-26 kwietnia odbędzie się podobna impreza - The Digital Swiss 5, która zastąpi odwołany wyścig dookoła Szwajcarii. Ma w niej wziąć udział 18 ekip, z czego 16 z kolarskiej elity, czyli cyklu World Tour. W każdej z drużyn mają startować trzej kolarze, ale dyrektorzy sportowi będą ich wymieniać na innych swoich zawodników.

Już wcześniej poinformowano, że wszystkie "tradycyjne" imprezy kolarskie do końca maja zostały odwołane.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty