Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Tegoroczna edycja Triathlonu Szczecin została odwołana z powodu sytuacji epidemicznej związanej z pandemią koronawirusa. Zawodnicy będą jednak mogli wystartować indywidualnie na wybranej przez siebie trasie, ponieważ zmagania triathlonistów zostały przeniesione na platformę zawodów wirtualnych.
Każdy zawodnik musi zarejestrować przy pomocy dowolnego urządzenia czas i długość trasy, a następnie zgłosić to organizatorowi szczecińskiego triathlonu. Uczestnicy będą rywalizować w pojedynkę, a od osiągniętego wyniku zależeć będzie ich pozycja w końcowej klasyfikacji.

Zgodnie z regulaminem zawodów, wszyscy startujący w tej formule triathloniści otrzymają pamiątkowy medal, który zostanie im przekazany drogą korespondencyjną. Dla osób, które już wniosły opłaty startowe na tradycyjny sposób organizacji imprezy, organizatorzy zapewniają zwrot wpisowego. Można także skorzystać z oferty przeniesienia opłaty startowej na przyszły rok, zapewniający udział w szczecińskim triathlonie lub przenieść wpisowe na inną osobę, która dzięki temu wystartuje w przyszłorocznej edycji zawodów.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty