Piłkarze Błękitnych nadal niepokonani w tym roku w II lidze. Stargardzianie wygrali w sobotę na wyjeździe z Gryfem Wejherowo 3:1 w 25. kolejce rozgrywek.
Dwa gole z rzutów karnych w 70 i 74 minucie zdobył kapitan biało-niebieskich Wojciech Fadecki. W 78 minucie trzecią bramkę strzelił wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Mateusz Bochnak. Rezultat spotkania ustalił w 87 minucie 17-letni Nikodem Sroka, zdobywając honorowego gola dla Gryfa.

To piąty mecz bez porażki i drugie z rzędu zwycięstwo ekipy trenera Adama Topolskiego. Po sobotnim sukcesie Błękitni awansowali na 6. miejsce w tabeli dające prawo gry w barażach o awans do I ligi.

W kolejnym ligowym meczu piłkarze Błękitnych w środę w Stargardzie zmierzą się z Bytovią Bytów, która w sobotę przegrała w Siedlcach z Pogonią 1:2.