Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Sebastian Walukiewicz. Fot. Pogoń Szczecin
Sebastian Walukiewicz. Fot. Pogoń Szczecin
Były piłkarz Pogoni Szczecin, Sebastian Walukiewicz otrzymał powołanie do reprezentacji Polski na wyjazdowe mecze z Holandią oraz Bośnią i Hercegowiną w Lidze Narodów.
Wśród zawodników znajdujących się na liście rezerwowych kadry Jerzego Brzęczka jest kolejny były portowiec, Adam Buksa, który gra obecnie w Stanach Zjednoczonych.

Selekcjoner ogłosił w piątek nazwiska piłkarzy z klubów zagranicznych, którzy zostali powołani do narodowej drużyny. Wśród 23 graczy - oprócz Walukiewicza - w reprezentacji kraju są także wychowanek Pogoni Szczecin, Kamil Grosicki, wychowanek Orła Mrzeżyno i były zawodnik Stali Szczecin, Grzegorz Krychowiak oraz były piłkarz Floty Świnoujście, Arkadiusz Reca.

W kadrze nie zabrakło oczywiście również gwiazd polskiej i światowej piłki: Lewandowskiego, Szczęsnego, Fabiańskiego, Glika, Milika i Piątka.

Zawodników z klubów Ekstraklasy selekcjoner Jerzy Brzęczek powoła 24 sierpnia. Polska zagra z Holandią w Lidze Narodów 4 września w Amsterdamie, natomiast z Bośnią i Hercegowiną Biało-czerwoni zmierzą się 7 września w Zenicy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty