Na jeziorze Ukiel drugi na 5 kilometrów był Bartosz Myśliwiec, natomiast trzecie miejsce zajął Nikodem Wieczorkowski. źródło: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009937906530
Dwa medale: srebrny i brązowy zdobyli zawodnicy MKP Szczecin w Mistrzostwach Polski w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych w Olsztynie.
Na jeziorze Ukiel drugi na 5 kilometrów był Bartosz Myśliwiec, natomiast trzecie miejsce zajął Nikodem Wieczorkowski.

W rywalizacji kobiet dobrze popłynęła Alicja Figas, która w wyścigu na 5 kilometrów zajęła 5. miejsce.

Cała trójka naszych młodych pływaków uczy się w Szkole Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Mazurskiej w Szczecinie.