Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Niepokonany w ekstraklasie Śląsk Wrocław będzie w sobotę rywalem piłkarzy Pogoni Szczecin w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Wrocławianie, w trzech dotychczasowych ligowych meczach, zdobyli 7 punktów. Ekipa trenera Kosty Runjaića ma na swoim koncie cztery oczka, a w minioną niedzielę w szczęśliwych okolicznościach zremisowała z Wisłą Kraków.

Gwiazdą wrocławskiej drużyny jest wychowanek Pogoni Szczecin Piotr Celeban, który w ligowych rozgrywkach zdobył już 36 goli i jest najskuteczniejszym obrońcą w historii ekstraklasy.

Lewy obrońca Dumy Pomorza Hubert Matynia przyznaje, że trzeba będzie uważać na Piotra Celebana, ale liczy na wygraną Pogoni. - Celeban strzela bramki, więc na pewno będzie chciał też strzelać po stałych fragmentach. Są bardzo mocną drużyną i mamy nadzieję, że zniwelujemy to i będziemy bardzo dobrze przygotowani do tego spotkania. Z pewnością mamy do pokonania zespół i ciężki mecz. Miejmy nadzieję, że zwycięski dla nas. Będziemy chcieli, żeby w tym meczu zapewnić sobie wcześniej zwycięstwo, a przynajmniej spokojną głowę.

Spotkanie Pogoni ze Śląskiem Wrocław rozpocznie się o godzinie 17:30 na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Mecz piłkarzy będziemy relacjonować w sobotniej audycji Halo stadion od godziny 18:05
Lewy obrońca Dumy Pomorza Hubert Matynia przyznaje, że trzeba będzie uważać na Piotra Celebana, ale liczy na wygraną Pogoni.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty