Nowym koszykarzem stargardzkiej drużyny został Raymond Cowels. Amerykanin grał w Spójni w poprzednim sezonie i był jednym z najlepszych zawodników rozgrywek o mistrzostwo Polski.
30-letni koszykarz - występujący na pozycji rzucającego obrońcy - w 22 meczach zdobył 403 punkty. W klasyfikacji najlepiej punktujących koszykarzy Energa Basket Ligi Cowels zajął drugie miejsce przegrywając tylko ze swoim rodakiem Joshem Bosticem z Arki Gdynia.

Po wygaśnięciu kontraktu ze Spójnią Amerykanin pozostał wolnym zawodnikiem i obecnie ponownie przyjął ofertę stargardzkiego klubu. Niewykluczone, że Raymond Cowels w biało-bordowych barwach wystąpi już w piątek w Stargardzie w derbowym meczu z Kingiem Szczecin w Energa Basket Lidze.