Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Po niedzielnej wygranej Świt awansował na 3. miejsce w tabeli. Flota Świnoujście jest 17. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Po niedzielnej wygranej Świt awansował na 3. miejsce w tabeli. Flota Świnoujście jest 17. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Derby Pomorza Zachodniego dla piłkarzy Świtu. Szczecinianie pokonali Flotę Świnoujście 2:0 w meczu grupy drugiej 3. ligi.
Bramki dla ekipy trenera Andrzeja Tychowskiego w pierwszej połowie zdobyli Adam Nagórski i Szymon Kapelusz.

Dla zespołu ze Skolwina to ósme zwycięstwo w tym sezonie. Wynik niedzielnego spotkania niecodziennym strzałem otworzył jeden z najlepszych piłkarzy Świtu, Adam Nagórski.

- To był taki centrostrzał, ale cieszę się, że weszło do bramki. Zależało mi, żeby strzelić u siebie, fajnie, że mogłem tą bramką pomóc drużynie w odniesieniu zwycięstwa. Te 2:0 pozwoliło nam uspokoić mecz i grać pod nasze dyktando. Dobrze, że już do przerwy prowadziliśmy. Najważniejsze, że "dwójka z przodu" dla nas i zero z tyłu", fajnie, ze możemy do swojego dorobku dopisać trzy oczka, to na pewno buduje przed meczem ze Środą Wielkopolską - ocenił.

Po niedzielnej wygranej Świt awansował na 3. miejsce w tabeli. Flota Świnoujście jest 17.

W kolejnym meczu piłkarze Świtu Szczecin - za tydzień na wyjeździe - zmierzą się z liderem tabeli i jedynym niepokonanym zespołem grupy drugiej 3. ligi Polonią Środa Wielkopolska.
- Te 2:0 pozwoliło nam uspokoić mecz i grać pod nasze dyktando. Dobrze, że już do przerwy prowadziliśmy. Najważniejsze, że "dwójka z przodu" dla nas i zero z tyłu", fajnie, ze możemy do swojego dorobku dopisać trzy oczka, to na pewno buduje przed meczem ze Środą Wielkopolską - ocenił.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty