Udany debiut w roli szkoleniowca - reprezentacji Polski do lat 21 - zaliczył Maciej Stolarczyk były piłkarz, trener i dyrektor sportowy Pogoni Szczecin.
Polscy piłkarze pod wodzą Stolarczyka pokonali Łotwę 3:1 w ostatnim meczu eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy.

Gole dla biało-czerwonych zdobyli w drugiej połowie Bartosz Białek, Jakub Kiwior i Patryk Klimala. Asystę przy bramce Białka zaliczył pomocnik Pogoni Szczecin Sebastian Kowalczyk, który na boisku przebywał do 62. minuty.

Na ławce rezerwowych spotkanie obserwował kolejny gracz portowej drużyny Kacper Smoliński. Z powodu kontuzji i choroby w kadrze nie mogli zagrać dwaj inni zawodnicy Pogoni powołani na ten mecz Maciej Żurawski i Kacper Kozłowski. Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w tabeli grupy piątej i o tym czyy awansuje do przyszłorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Europy zadecydują wyniki spotkań innych drużyn. Awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w Słowenii i na Węgrzech uzyskają zwycięzcy dziewięciu grup eliminacyjnych i pięć zespołów z drugich lokat z najlepszym bilansem punktowym i bramkowym.