Piłkarze Błękitnych Stargard. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Błękitnych bez punktów w 2. lidze. Stargardzianie przegrali - w niedzielę na własnym stadionie - ze Zniczem Pruszków 2:3 w 14. kolejce rozgrywek.
Ekipa trenera Tomasza Grzegorczyka od 17. minuty grała w osłabionym składzie, bo czerwoną kartkę otrzymał obrońca gospodarzy Krystian Kujawa.

Błękitni choć przegrywali 0:3, to do końca walczyli o zmianę niekorzystnego wyniku i niewiele zabrakło, aby doprowadzili do remisu. W 85. minucie, pierwszego gola zdobył Jakub Ostrowski, a po 60. sekundach kontaktową bramkę strzelił Mateusz Bochnak.

Pomimo szalonych ataków nie udało się zdobyć kolejnego gola i niedzielny mecz zakończył się porażką błękitno-białych 2:3. W tabeli rozgrywek stargardzianie zajmują 14. miejsce. W kolejnym meczu 2. ligi piłkarze Błękitnych Stargard w sobotę na wyjeździe zmierzą się z Olimpią Elbląg.