Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. pogonszczecin.pl
Fot. pogonszczecin.pl
Piłkarze Pogoni po miesięcznej przerwie wznawiają rozgrywki o mistrzostwo Polski. Szczecinianie w piątek, w pierwszym tegorocznym meczu, zmierzą się na wyjeździe z Rakowem Częstochowa.
To spotkanie na szczycie ekstraklasy. Zespół spod Jasnej Góry jest drugi w tabeli, ale tyle samo punktów co wicelider mają zajmujący trzecie miejsce portowcy. Obie drużyny mają punkt straty do lidera rozgrywek Legii Warszawa.

O Rakowie z uznaniem mówi drugi trener Dumy Pomorza Tomasz Kaczmarek.

- Raków ma swój styl, zawsze grają bardzo podobnie. Jest to bardzo bezpośredni zespół, fizyczny, dynamiczny, szybko grający do przodu. Na pewno w momencie przejścia do ofensywy są bardzo niebezpieczni. Jesteśmy przede wszystkim skoncentrowani na nas i to dla nas będzie kluczem. Żebyśmy byli w dobrej formie, mieli dobry dzień i wtedy jesteśmy w stanie tam wygrać - mówi Kaczmarek.

W wieczornym starciu w portowej drużynie nie zagrają kontuzjowani Hubert Matynia, Kacper Kozłowski, Adam Frączczak i Fin Santeri Hostikka. Piątkowy mecz piłkarzy Rakowa Częstochowa z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 20.30 w Bełchatowie.
O Rakowie z uznaniem mówi drugi trener Dumy Pomorza Tomasz Kaczmarek.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty