Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Kamil Grosicki. Fot. twitter.com/LaczyNasPilka
Kamil Grosicki. Fot. twitter.com/LaczyNasPilka
Pogoń negocjuje z Kamilem Grosickim warunki transferu i niewykluczone, że zawodnik wróci do swojego rodzinnego miasta.
32-letni piłkarz reprezentacji Polski i wychowanek szczecińskiego klubu chce odejść z West Bromwich Albion, bo pragnie znaleźć się w biało-czerwonej kadrze trenera Paolo Sousy na Mistrzostwa Europy. W angielskim zespole "Grosik" nie ma szans na występy i dlatego piłkarz szuka klubu, w którym mógłby regularnie grać i być w reprezentacyjnej formie.

Pogoń prowadzi w tabeli piłkarskiej ekstraklasy i walczy o pierwszy w historii tytuł mistrza Polski. Zdaniem innego wychowanka Pogoni Bartosza Ławy, przyjście Kamila Grosickiego będzie wzmocnieniem drużyny trenera Kosty Runjaića. - Na pewno Kamil przydałby się tu i mógłby to być brakujący element w tej układance do tego, żeby zdobyć mistrzostwo Polski. To mógłby być fantastyczny rok i myślę, że kibice czekają na to z niecierpliwością, bo wiedzą, że Kamil na pewno pomógłby w osiągnięciu tego sukcesu, na który wszyscy czekają - powiedział Ława.

Problemem może być wynagrodzenie dla Grosika, który w Anglii zarabia 40 tysięcy funtów tygodniowo. Pogoń nie jest w stanie tyle zaoferować piłkarzowi, ale rozmowy transferowe z Kamilem Grosickim trwają i niewykluczone, że piłkarz ponownie będzie grać w Pogoni Szczecin. Okienko transferowe w Polsce zamyka się 24 lutego.
Zdaniem innego wychowanka Pogoni Bartosza Ławy, przyjście Kamila Grosickiego będzie wzmocnieniem drużyny trenera Kosty Runjaića.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty