Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz

Adam Frączczak. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Adam Frączczak. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Adam Frączczak po 10 latach spędzonych w Pogoni opuszcza szczeciński klub. Z Pogoni odchodzą także po sezonie Tomas Podstawski i David Stec.
Z trójki graczy najdłuższy staż w Pogoni ma Adam Frączczak. 33-letni piłkarz debiutował w portowym klubie 4 marca 2011 roku. Przez 10 lat "Frączczu" rozegrał w granatowo-bordowych barwach jak dotychczas 287 oficjalnych spotkań, w których strzelił 69 goli.

Tomas Podstawski i David Stec do Dumy Pomorza trafili przed trzema laty. Podstawski wystąpił w Pogoni w 80 meczach, w których zdobył trzy gole. Stec grający na prawej obronie lub na boku pomocy rozegrał w portowej drużynie 62 mecze i strzelił jednego gola w spotkaniu z Piastem Gliwice wygranym na Twardowskiego 1:0.

W przerwie niedzielnego meczu z Rakowem Częstochowa władze klubu oficjalnie uhonorują piłkarzy i podziękują im za grę w Pogoni Szczecin.
Relacja Artura Dyczewskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04poniedziałek05wtorek06środa07czwartek08piątek09sobota10niedziela11poniedziałek12wtorek13środa14czwartek15piątek16sobota17niedziela18poniedziałek19wtorek20środa21czwartek22piątek23sobota24niedziela25poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty