Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Szczeciński klub po sezonie opuści sześciu piłkarzy ręcznych.
Sandrę SPA Pogoń Szczecin, po czwartkowym, ostatnim ligowym meczu opuszczą dwaj bramkarze: Ukrainiec Anton Terkhov i Mateusz Gawryś, rozgrywający: Patryk Biernacki i Wojciech Matuszak oraz skrzydłowi: Dawid Fedeńczak i Bartosz Telenga.

O transferach Fedeńczaka i Biernackiego informowaliśmy już wcześniej. Reprezentacyjny skrzydłowy grać będzie w Azotach Puławy, a Biernacki występować będzie w 2. Bundeslidze w Bayere Dormagen.

Po 3,5 latach spędzonych, w portowym zespole, odchodzi grający na prawym rozegraniu Wojciech Matuszak. Bartosz Telenga przegrał rywalizację na lewym skrzydle z Dawidem Krysiakiem i musi szukać nowego klubu.

Poza Polską chce grać ukraiński bramkarz Anton Terekhov, a Mateusz Gawryś ze względu na obowiązki zawodowe musi wrócić do Olsztyna.

Sandra SPA Pogoń pozyskała już dwóch nowych szczypiornistów. W zespole trenera Rafała Białego w nowym sezonie grać będą kołowy Eliasz Kapela, a Patryka Biernackiego - na lewym rozegraniu - zastąpi młodzieżowy reprezentant Chorwacji Matija Starcević.
Relacja Artura Dyczewskiego [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty