Dzięki zwycięstwu reprezentacja Polski awansowała na drugie miejsce w grupie I, a do prowadzących Anglików traci pięć punktów. źródło: https://www.facebook.com/LaczyNasPilka
Polska wygrała w Warszawie z Albanią 4:1 (2:1) w swym czwartym meczu kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw świata.
Drużyna selekcjonera Paulo Sousy prowadziła na Stadionie Narodowym od 12. minuty po golu Roberta Lewandowskiego. W 25. minucie wyrównał Sokol Cikalleshi, ale tuż przed przerwą (w 44. minucie) trafił debiutant Adam Buksa.

Po przerwie Polacy podwyższyli wynik - w 54. minucie bramkę zdobył Grzegorz Krychowiak, a w 89. minucie Karol Linetty.