Pięściarki i pięściarze BKS Skorpiona Szczecin zdominowali Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie kobiet i mężczyzn w Wałczu.
Przedstawiciele szczecińskiego klubu zdobyli 9 medali w tym 7 złotych, srebrny i brązowy. Wśród pań bez porażki zmagania zakończyły w wagach olimpijskich Wiktoria Rogalińska, Wanessa NESSA Orczyk i Daria Parada, które wywalczyły mistrzowskie tytuły. W rywalizacji mężczyzn na najwyższym stopniu podium stanęli Beniamin Zarzeczny, Daniel Piotrowski, Kacper Derda i Mateusz Bereźnicki. Srebrny medal zdobył Arek Zakharyan, który w finale kategorii 63 kilogramów przegrał ze swoim klubowym kolegą Beniaminem Zarzecznym. Brązowy medal w kategorii 57 kilogramów wywalczył Robert Zakharyan.

Skorpion Szczecin po tak wspaniałym występie swoich zawodniczek i zawodników zajął 1. miejsce w klasyfikacji medalowej Młodzieżowych Mistrzostw Polski w boksie. Był najlepszy w klasyfikacji klubowej i pewnie wygrał klasyfikację punktową kobiet i mężczyzn.