Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni chcą dziś zrehabilitować się za klęskę w Danii w eliminacjach Ligi Konferencji Europy i zdobyć komplet punktów w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Szczecinianie zmierzą się z Jagiellonią Białystok w trzeciej kolejce piłkarskiej ekstraklasy.

Trenerem Jagi jest były piłkarz, szkoleniowiec i dyrektor sportowy Pogoni Maciej Stolarczyk. Spotkanie będzie także wyjątkowe dla wychowanka szczecińskiego klubu Kamila Grosickiego, grającego przed laty w Jagiellonii, z którą zdobył Puchar Polski po wygranej w finale z Pogonią.

W poprzednim sezonie portowcy dwukrotnie pokonali swojego dzisiejszego przeciwnika. Pomocnik Dumy Pomorza Mateusz Łęgowski przyznaje, że lubi grać z ofensywnie nastawionym rywalem i liczy na kolejne zwycięstwo z Jagą.

- Mają ostrą ofensywę, te spotkania układają się lepiej dla nas ostatnio. Zrobimy wszystko, żeby tak się stało i tym razem. Wydaje mi się bardzo ważne, żeby zapunktować i zdobyć u siebie trzy punkty. Gramy dobrze, ale te mecze nie zawsze kończą się po naszej myśli - dodaje Łęgowski.

Niedzielny mecz Pogoni z Jagiellonią Białystok rozpocznie się o godzinie 15 na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Drugą połowę spotkania piłkarzy będziemy relacjonować w audycji "Lato kierowców".
Pomocnik Dumy Pomorza Mateusz Łęgowski przyznaje, że lubi grać z ofensywnie nastawionym rywalem i liczy na kolejne zwycięstwo z Jagą.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty