Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Sportowcy z 21 państw wystąpią w rozpoczynających się w poniedziałek w Szczecinie Mistrzostwach Europy Niesłyszących w Lekkoatletyce seniorów oraz juniorów.
Areną zmagań o medale będzie stadion imienia Wiesława Maniaka przy ulicy Litewskiej. Głównym organizatorem europejskiego czempionatu sportowców niesłyszących jest Szczeciński Klub Sportowy Głuchych Korona.

Jak mówi członek zarządu klubu Korona Małgorzata Stoltman, organizacyjnie praktycznie wszystko jest już gotowe do rozpoczęcia zawodów. - Wszystko dopinamy na ostatni guzik. Wolontariusze z naszego klubu - ponad 20 osób - pracuje codziennie, żeby pomóc w przygotowaniu tego wydarzenia. Podium gotowe, są banery, flagi sponsorów, naklejki. Wszystko, żeby uroczystość była dobrze przygotowana.

W składzie lekkoatletycznej reprezentacji Polski jest 15 zawodników szczecińskiej Korony. Uroczyste otwarcie Mistrzostw Europy Niesłyszących w Lekkoatletyce seniorów i juniorów odbędzie się w poniedziałek o godzinie 15 na stadionie przy Litewskiej w Szczecinie. Mistrzostwa potrwają do 26 sierpnia.
Jak mówi członek zarządu klubu Korona Małgorzata Stoltman, organizacyjnie praktycznie wszystko jest już gotowe do rozpoczęcia zawodów.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04poniedziałek05wtorek06środa07czwartek08piątek09sobota10niedziela11poniedziałek12wtorek13środa14czwartek15piątek16sobota17niedziela18poniedziałek19wtorek20środa21czwartek22piątek23sobota24niedziela25poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty