My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Mistrzostwa Europy Niesłyszących w Lekkoatletyce na stadionie przy Litewskiej w Szczecinie potrwają do soboty. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Trzy medale: złoty, srebrny i brązowy zdobyli zawodnicy Korony Szczecin w Mistrzostwach Europy Niesłyszących w Lekkoatletyce odbywających się w Szczecinie.
Tytuł mistrzyni Europy w biegu na 10 km wywalczyła Małgorzata Mejka. Na tym samym dystansie brąz zdobyła Agata Kosztowny. Srebro w biegu na 110 metrów przez płotki zdobył Damian Szyszkowski.

Blisko podium w biegach na 1500 metrów kobiet i mężczyzn byli Monika Nowak oraz Rafał Nowak, którzy zajęli ostatecznie czwarte lokaty. Piąte miejsce w biegu na 1500 metrów zajął kolejny lekkoatleta szczecińskiej Korony Paweł Bondaruk.

W biegu na 400 metrów Sara Plewczyńska zajęła piąte miejsce.

W rywalizacji mężczyzn na tym dystansie szósty był Mateusz Borowski. Środa jest dniem przerwy w zawodach. Lekkoatleci do walki medale powrócą jutro.