Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Kibice pod szczególnym nadzorem. Dzisiejsze spotkanie Pogoni ze Śląskiem Wrocław uznano za mecz podwyższonego ryzyka. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Kibice pod szczególnym nadzorem. Dzisiejsze spotkanie Pogoni ze Śląskiem Wrocław uznano za mecz podwyższonego ryzyka. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Poniedziałkowe spotkanie Pogoni ze Śląskiem Wrocław uznano za mecz podwyższonego ryzyka. W związku z tym na stadion nie wejdą fani gości. Będzie za to więcej policji oraz drobiazgowe kontrole.
Po wielu karach nałożonych na klub i groźbach zamknięcia stadionu ochrona będzie zwracać szczególną uwagę na porządek.

Wszystko po to, żeby kibice czuli się dobrze przyjęci, żeby czuli się bezpiecznie i mogli usiąść na miejscach, na które kupili bilety - mówi rzecznik Pogoni, Łukasz Kasprzyk.

Podczas meczu z Legią Warszawa kibice na trybuny wnieśli zakazane prawem m.in. race i transparenty, które obrażały innych.

- Przy bramach wejściowych ochroniarze muszą zwrócić uwagę na treści zawarte na transparentach - zapowiada Kasprzyk.

Nie wiadomo też czy piłkarze ze Szczecina będą mogli liczyć na doping swoich fanów.
Stowarzyszenia kibiców Portowcy oraz kibice z grupy Młode Wilki zawiesiły swoją działalność. Piłkarze szczecińskiej drużyny, Wojciech Golla i Mateusz Szałek, nie tracą jednak nadziei i liczą na wsparcie kibiców.

Początek spotkania z mistrzem Polski o godz. 18.30.
Piłkarze szczecińskiej drużyny, Wojciech Golla i Mateusz Szałek, nie tracą jednak nadziei i liczą na wsparcie kibiców.
Relacja Łukasza Kolasy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty