Kawiarenka Muzyczna
Radio SzczecinRadio Szczecin » Kawiarenka Muzyczna

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Pokaz mody w Szczecinie odbywa się niezmiernie rzadko. Stąd sobotni pokaz w Muzeum Narodowym, gdzie swoje modele zaprezentował Michał Marczewski wart jest szczególnej uwagi.
Była to kolekcja wiosna-lato 2024, z jednoczesnym świętem 20-lecia pracy twórczej projektanta. Publiczność po pokazie wychodziła zadowolona.

Podobało się, bardzo profesjonalnie wszystko się odbyło. Piękna oprawa muzyczna, modelki, wszystko robi wrażenie. Dużo jasnych sukienek było z takimi wyszywanymi nitkami. Bardzo mi się podobały - mówią pytane przez reporterkę kobiety obecne na pokazie.

Nie spodziewałem się, że będzie może tylu wspaniałych, znamienitych gości oraz że sama kolekcja będzie aż tak zniewalająca. Obiektywnie, jako mężczyzna, życzyłbym sobie widzieć takie kreacje na co dzień częściej - dodał kolejny z widzów.

Tym pokazem nieco podsumowałem moje dwie dekady pracy projektanta - mówił Michał Marczewski. - To jest kolekcja Afterimage, trochę powidok z 20 lat i kończymy pewien etap. Niestety, kończy się era sukienek koktajlowych i sukien wielkich balowych i troszeczkę tym pokazem płynnie przechodzimy w trochę inny design. Będziemy bardziej dostępną marką, nieco bardziej sportową. Pokazy jednak będą bardziej użytkowe.

Artysta już w sobotę obiecał kolejny pokaz za 2-3 miesiące.
Była to kolekcja wiosna-lato 2024, z jednoczesnym świętem 20-lecia pracy twórczej projektanta. Publiczność po pokazie wychodziła zadowolona.
Tym pokazem nieco podsumowałem moje dwie dekady pracy projektanta - mówił Michał Marczewski.

Zobacz także

2024-05-15, godz. 14:18 "Cały świat to jest jedno wielkie oszustwo", czyli "Orfeusz w piekle" w szczecińskiej operze Opera na Zamku przygotowuje inscenizację jednej z najsłynniejszych i najzabawniejszych operetek wszech czasów - 'Orfeusza w piekle” Jacques’a Offenbacha. » więcej 2024-05-15, godz. 07:29 Goście "RSnW" o występie Polki w Eurowizji W ubiegłą sobotę odbył się finał konkursu Eurowizja. Nie wzięła w nim udziału reprezentująca Polskę Luna, która odpadła w półfinale. » więcej 2024-05-14, godz. 09:40 Zaplanuj swój szlak zwiedzania Nadodrzańskiej Nocy Muzeów Cedynia, Gozdowice, Moryń, Chojna i Trzcińsko Zdrój - to miejscowości które wezmą udział w drugiej edycji 'Nadodrzańskiej Nocy Muzeów'. » więcej 2024-05-14, godz. 07:18 Rozpoczyna się 77. festiwal w Cannes We Francji rozpoczyna się festiwal w Cannes - największa filmowa impreza na świecie. O główną nagrodę, czyli Złotą Palmę, powalczą 22 filmy, w tym polska koprodukcja. Są jednak obawy, że tegoroczny festiwal będzie przebiegał… » więcej 2024-05-13, godz. 13:38 Wojciech Terech zwycięzcą dyrygenckiego talent show – Edu Virtuoso VI [ZDJĘCIA] Słynna Suita „Peer Gynt” Edwarda Griega zabrzmiała w niedzielę, 12 maja 2024 w Złotej Sali Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. » więcej 2024-05-11, godz. 14:33 Magiczny koncert muzyki filmowej w Złotej Sali Filharmonii. Harry Potter złamał batutę Marii Sydor [ZDJĘCIA] Przygody młodego czarodzieja opowiedziano w ośmiu filmach. W innym, bohater został pogromcą smoków, w kolejnym wypowiadał zaklęcia nad miotłą. W piątek, 10 maja 2024 w Złotej Sali Filharmonii w Szczecinie zabrzmiała muzyka filmowa… » więcej 2024-05-10, godz. 17:25 Maria Sydor i Harry Potter w Złotej Sali Filharmonii [ZDJĘCIA] „Jak wytresować smoka”, „Uczeń czarnoksiężnika” i „Harry Potter” - to tytuły filmów i legendy, które nie potrzebują żadnej rekomendacji. Muzyka z tych obrazów zabrzmi dziś w Złotej Sali Filharmonii im. Mieczysława… » więcej 2024-05-10, godz. 16:34 Szczeciński Festiwal Muzyki Dawnej. Wystąpi też orkiestra ze Lwowa Musica Poetica to hasło tegorocznego Szczecińskiego Festiwalu Muzyki Dawnej. » więcej 2024-05-10, godz. 11:04 W goleniowskiej rock operze wystąpi kilkuset artystów i mieszkańców Goleniów szykuje się do największego spektaklu w historii miasta. Ponad 300 mieszkańców tego miasta i artyści z Polski i Europy staną wspólnie na scenie w elektryzującym, antywojennym widowisku rock operze zatytułowanej 'Love will… » więcej 2024-05-10, godz. 09:08 Jacewicz: tytuł Europejskiej Stolicy Kultury pozwali wpływać na Kołobrzeg Mniejsze miasta mają większe szanse na zdobycie tytułu Europejskiej Stolicy Kultury. Dlatego nie jest wykluczone, że to właśnie Kołobrzeg nią zostanie w 2029 roku. Tak uważa Daniel Jacewicz, jeden z współtwórców programu ESK dla… » więcej
3456789