Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Prezydent odznaczył polską reprezentację piłkarzy ręcznych. Za wywalczenie brązowego medalu mistrzostw świata trenerzy, działacze i zawodnicy otrzymali Złote i Srebrne Krzyże Zasługi. Fot. TVN24/x-news
Prezydent odznaczył polską reprezentację piłkarzy ręcznych. Za wywalczenie brązowego medalu mistrzostw świata trenerzy, działacze i zawodnicy otrzymali Złote i Srebrne Krzyże Zasługi. Fot. TVN24/x-news
Prezydent odznaczył polską reprezentację piłkarzy ręcznych. Za wywalczenie brązowego medalu mistrzostw świata trenerzy, działacze i zawodnicy otrzymali Złote i Srebrne Krzyże Zasługi.
- Wszyscy towarzyszyliśmy i mieliśmy ogromną satysfakcję z obserwowania i wspierania waszej walki o złoto, ale mamy świadomość, że w tym przypadku potwierdziło się porzekadło, że w niektórych sytuacjach to i ściany sprzyjają gospodarzom - powiedział Komorowski.

W ten sposób prezydent nawiązał do meczu Polska - Katar, w którym według wielu komentatorów Biało-Czerwonych swoimi decyzjami skrzywdzili sędziowie. Mecz o finał mistrzostw świata zakończył się wynikiem 31:29 dla Katarczyków.

W czwartek bramkarz i kapitan naszej reprezentacji, Sławomir Szmal zaprosił prezydenta do kibicowania.

- W imieniu drużyny, chciałem podziękować za zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego. W ramach rewanżu chciałem zaprosić pana prezydenta na zbliżające się mistrzostwa Europy. Siatkarzom przyniósł pan szczęście w formie złotego medalu, nam również jest to potrzebne - stwierdził Szmal.

Polscy piłkarze ręczni w meczu o trzecie miejsce mistrzostw świata w Katarze pokonali Hiszpanię 29:28. To czwarty medal biało-czerwonych w mundialowej historii. W 1982 i 2009 roku sięgnęli po brąz, a w 2007 roku wywalczyli srebro.

TVN24/x-news
Prezydent odznaczył polską reprezentację piłkarzy ręcznych. Za wywalczenie brązowego medalu mistrzostw świata trenerzy, działacze i zawodnicy otrzymali Złote i Srebrne Krzyże Zasługi.
W czwartek bramkarz i kapitan naszej reprezentacji, Sławomir Szmal zaprosił prezydenta do kibicowania.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty