Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Gdańsk. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
Gdańsk. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
Prawdopodobnie w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki podpisze rozporządzenie w sprawie terminu wyborów w Gdańsku. Informację w tej sprawie potwierdził szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk. Wybory odbędą się na początku marca.
Michał Dworczyk zaznaczył, że do premiera muszą dotrzeć dokumenty z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wtedy premier podpisze rozporządzenie, a Rządowe Centrum Legislacji je opublikuje. Są to konieczne warunki do spełnienia.

Michał Dworczyk powiedział, że jeśli w poniedziałek premier podpisze rozporządzenie, wybory w Gdańsku odbędą się 3 marca.

W zeszłą niedzielę prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został kilka razy pchnięty nożem podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Polityk zmarł po kilkunastu godzinach nie odzyskawszy przytomności.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty