Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Fot. www.facebook.com/PllLOT
Fot. www.facebook.com/PllLOT
Przechodzący przez Europę huragan Ciara utrudnia przeloty na północ i zachód kontynentu. Polskie Linie Lotnicze LOT odwołały dotychczas trzy rejsy do Londynu i jeden do Amsterdamu - właśnie z uwagi na warunki pogodowe.
Pod znakiem zapytania stoi także wieczorny lot do stolicy Wielkiej Brytanii, do londyńskiego portu Heathrow.

Warunki pogodowe na zagranicznych lotniskach analizowane są na bieżąco. Od nich zależeć będą ewentualne dalsze zmiany.

- Każda załoga statku powietrznego jeszcze przed wylotem analizuje warunki pogodowe na lotnisku docelowym. W tym momencie oczekujemy na poprawę warunków pogodowych w Europie Zachodniej. Wszystkie osoby, które mają na dzisiaj zaplanowany rejs mogą zadzwonić do LOT-u, w call center otrzymają informację o aktualnym statusie swojego rejsu, a także przez formularz kontaktowy na stronie internetowej - poinformował pełniący obowiązki rzecznika PLL LOT, Michał Czernicki.

W związku z odwołaniem wcześniejszych połączeń do Londynu, LOT planuje zrealizować wieczorny kurs Dreamlinerem - Boeingiem 787. Na jego pokładzie może się znaleźć niemal 300 pasażerów.
Wszystkie osoby, które mają na dzisiaj zaplanowany rejs mogą zadzwonić do LOT-u, w call center otrzymają informację o aktualnym statusie swojego rejsu, a także przez formularz kontaktowy na stronie kontaktowej - poinformował pełniący obowiązki rzecznika P

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty