Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
31-latek, który jest podejrzany o pedofilię, został zatrzymany w Gdańsku. Zdaniem śledczych, mężczyzna poznał przez Internet 14-latkę i składał jej seksualne propozycje.
Kryminalnych zawiadomiła matka dziewczynki. Jak powiedziała starsza aspirant Karina Kamińska z gdańskiej komendy miejskiej, policjanci szybko wpadli na trop podejrzanego, który zdawał sobie sprawę z popełnionego przestępstwa.

- Był przekonany, że koresponduje z 14-letnią dziewczynką. Składał jej propozycje seksualne. Mężczyzna wysłał jej również za pośrednictwem czatu jednego z portali internetowych zdjęcia swoich genitaliów. Za te przestępstwa, w związku z tym, że 31-latek dopuścił się w warunkach recydywy, grozi mu cztery i pół roku pozbawienia wolności - informuje Kamińska.

Podejrzany usłyszał zarzuty prezentowania treści pornograficznych oraz składania małoletniemu poniżej lat 15 propozycji obcowania płciowego. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli kilka laptopów i kilkanaście telefonów komórkowych. Teraz zbada je biegły.
Jak powiedziała starsza aspirant Karina Kamińska z gdańskiej komendy miejskiej, policjanci szybko wpadli na trop podejrzanego, który zdawał sobie sprawę z popełnionego przestępstwa.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty