Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Roman Giertych. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Roman Giertych. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
"Siedział sobie pan Giertych i inny pan w maseczkach, korzystali z telefonu" - tak o stanie zdrowia zatrzymanego w czwartek Romana Giertycha mówiła reporterowi portalu "Niezależna.pl" Anna Sikora, pacjentka szpitala w Otwocku, do którego początkowo przywieziono mecenasa.
Kobieta leżała na oddziale wewnętrznym i przez okno swojego pokoju obserwowała podjazd dla karetek.

Jak powiedziała "Niezależnej.pl", były minister edukacji wyglądał na zdrowego. Sikora dodała także, że zdziwił ją sposób, w jaki stan zdrowia Romana Giertycha przedstawiali w mediach jego najbliżsi. Według ich relacji, Giertych miał "walczyć o życie" po tym, jak zemdlał podczas przeszukania, które w jego domu prowadzili agenci CBA.

Dodaj komentarz 11 komentarzy

Wy już naprawdę wstydu nie macie?
HAHA
ale krętacze !
szkoda ,że nie widzi tego Lepper !!!!!!!!!!
a może i to widzi !!!
Tekst w stylu Pana Tomasza Duklanowskiego. Czyby schował się pod pseudonimem? :)
Swoją drogą PiS doprowadził już do katastrofy samolotu a teraz prowadzi nas do katastrofy kraju.
Niezły kabaret Giertych odstawia i zachowuje się jak dziecko, zamiast zachować się jak mężczyzna. Przytoczę jeszcze pokazujący to tekst z innego portalu. "...kiedy do Giertycha wchodził zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, mecenas był przytomny, kiedy wchodził jego obrońca nadal był przytomny. Wchodzi prokurator - Roman Giertych traci świadomość" ;)))
Kabaret to odstawił Jacek Sasin marnując 70mln na wybory które się nie odbyły, nie ponosząc za to żadnych konsekwencji. Tutaj to co najwyżej kabaret odstawia Radio Szczecin, które codziennie udowadnia że dla nich dno jeszcze nie zostało osiągnięte. Ja myślałem że w szpitalu każdy ma prawo do prywatności a to się tyczy tylko Pana Kaczyńskiego i jego świty.
w ciągu ostatnich 4 dni 30.000 (TRZYDZIEŚCI TYSIĘCY) "zdrowo wyglądających" Polaków okazało się zakażonymi koronawirusem
Dziś 9.622
Swoją drogą to ZUS i NFZ powinni sprawdzić czy aby ta "Anna Sikora" nie symuluje choroby skoro ma czas na śledzenie innych pacjentów (chyba, że to choroba psychiczna, to wtedy jest usprawiedliwiona ;))
To nie Sasin zablokował w Senacie ustawę umożliwiającą wybory w pierwotnym terminie po to, aby PO mogła podmienić swojego kandydata na prezydenta.
Nowe Ateny ... czyli sarmackie kompendium wiedzy.
Koń jaki jest każdy widzi.
A może TVP info podrzuciło swojego "pacjenta" do pilnowania Getrycha bo Rachonia już wszyscy znają ?
ale to Sasin bezprawnie przepuścił te 70 milionów
A kto twierdził że zorganizuje te wybory jnawet jeśli senat przeciągnie to do ostatniego dnia? Nie Sasin? Z resztą, jeśli nie było zgody Senatu na organizację wyborów to na podstawie jakiego artykułu Sasin podjął decyzję o wydaniu 70mln? Słowo prezesa partii ważniejsze od legislacji? W pisie na pewno.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty