Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz

Zakopane. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
Zakopane. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
Turyści od soboty tłumnie przyjeżdżają na Podhale. Zdaniem policji to efekt poluzowania obostrzeń, odbywającego się konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich i niedzielnych Walentynek.
Zdaniem policji to efekt poluzowania obostrzeń, odbywającego się konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich i jutrzejszych Walentynek.

Nie obyło się bez przypadków łamania prawa. Funkcjonariusze interweniowali w przypadku bójek i awantur ulicznych, nałożono mandaty za nielegalne gromadzenie się na Krupówkach i brak maseczek. W sumie w ciągu doby wylegitymowano 156 osób i przeprowadzono 60 interwencji - informuje Roman Wieczorek z zakopiańskiej policji:

Jak dodaje - działania będą kontynuowane, zwłaszcza, że o godzinie 16-stej bez udziału publiczności rozpoczyna się konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Policja apeluje by nie gromadzić się pod skocznią:

Turyści chętnie wyruszyli też na tatrzańskie szlaki. Standardowo oblegane są najpopularniejsze doliny: Kościeliska i Chochołowska. Natomiast parking przy drodze do Morskiego Oka zapełnił się tuż przed południem. Tam również odnotowano spory ruch.
W sumie w ciągu doby wylegitymowano 156 osób i przeprowadzono 60 interwencji - informuje Roman Wieczorek z zakopiańskiej policji.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty