Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Zakopane. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
Zakopane. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
Turyści tłumnie przyjechali do Zakopanego na weekend. Adam Karpiński, ekspert do spraw turystyki z Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, zachęcał turystów, aby przestrzegali obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego.
Podobna sytuacja, jak w Zakopanem jest także w wielu polskich miejscowościach turystycznych. - Trudno się dziwić pewnym entuzjastycznym zachowaniom ludzi po bardzo długim czasie przebywania w izolacji. Oni praktycznie od świąt Bożego Narodzenia nie mogli wyjechać na te narty legalnie, stąd ta cała fala, która przeszła przez Polskę. To nie tylko narty, ale też morze. Natomiast myślę, że po chwilowym zachłyśnięciu się przyjdzie moment refleksji i wrócą maseczki na twarzach tam, gdzie muszą być i zaczniemy myśleć nie tylko o sobie, ale również o innych - powiedział Karpiński.

Od piątku zniesiono część obowiązujących w Polsce obostrzeń epidemicznych, między innymi otwarto hotele i stoki narciarskie. Nowe przepisy obowiązują do końca lutego.
Adam Karpiński, ekspert do spraw turystyki z Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, zachęcał turystów, aby przestrzegali obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty