Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Doktor Michał Sutkowski. źródło: https://www.lazarski.pl/pl/wykladowcy/michal-sutkowski/
Doktor Michał Sutkowski. źródło: https://www.lazarski.pl/pl/wykladowcy/michal-sutkowski/
Prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych doktor Michał Sutkowski skrytykował zachowanie turystów w Zakopanem, którzy tłumnie bawili się na Krupówkach.
Na antenie Polskiego Radia 24 wydarzenia z sobotniego wieczoru określił "smutnymi" w kontekście powolnego luzowania obostrzeń oraz podkreślił, że "ludzie ludziom robią na złość".

- To bije w nas wszystkich - alarmował doktor Michał Sutkowski. - Garstka nieodpowiedzialnych tak, jak garstka krytykujących wszystko, ale spektakularnie głośnych i hałaśliwych, rozrabiających i "świetnie się bawiących". Coś niebywałego i nie potrafię tego zrozumieć. Powinniśmy to piętnować. Tych zachowań jest coraz więcej.

Prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dodał, że podobne lekceważenie niebezpieczeństwa może doprowadzić do pogorszenia sytuacji pandemicznej w naszym kraju.

W sobotę Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że wykryto 6586 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 284 osoby. Przeprowadzono już ponad 2 miliony szczepień. Szczepieni są przede wszystkim seniorzy 70 plus oraz nauczyciele.
- To bije w nas wszystkich - alarmował doktor Michał Sutkowski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty